Zakłady na esport w LV BET

Zakłady na esport w LV BET 1 Ciekawostki 2022

Obstawianie eSportu to doskonały sposób na wygrywanie u buka przez internet – pod warunkiem iż choćby trochę mamy o tym pojęcie.
Rzecz jasna solidna część firm bukmacherskich w Polsce dostarcza zakłady wzajemne na Esport, a w tej grupie jest naturalnie LVBET.

Jaki niedawno włączył na swej stronie specjalną zakładkę esportową z znaczną propozycją kursów live plus możliwością oglądania batalii live. Dzisiaj typujący mecze mogą robić użytek z rzeczonej zakładki na własnych komórkach.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Obstawianie esportu

Obserwowanie tudzież obstawianie esportu na komórce przenigdy nie było prostsze. Dziś dodatkowa zakładka esport przystępna jest w konkretnym położeniu – na dedykowanej użytkownikom podstronie.
Włączenie owej funkcjonalności w dużej mierze skróci czas konieczny na sklecenie kuponu i ułatwi odnalezienie atrakcyjnych wydarzeń w w największym stopniu fajnych rozgrywkach.

Następnym ciągiem modyfikacji w edycji mobile LVBET było wdrożenie odtwarzania streamów z obszernych wydarzeń na żywo w ramach meczy eSportowych. Do tej pory dostępne były one tylko w odsłonie na kompy LV BET, obecnie najważniejsze zawody w CS:GO, Starcrafta, Dotę 2, League of Legends tudzież mnóstwo kolejnych będzie można obserwować również na odbiornikach smartfonów i padów.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Esport – powszechny jak nigdy

LVBET raz za razem mocniej otwiera się na esport, teraz wykonujemy to z olbrzymią dynamiką. Ciągle pragniemy się rozwijać w owym charakterze, a dział eSportu na naszej stronie www.lvbet.pl w odsłonie mobile jest tego odpowiednim przykładem.
Poprawiamy nie wyłącznie własny soft, ale także poszerzamy swoją aktywność na nowych sektorach, do których bez wątpliwości zdołamy przyporządkować esport – stwierdziła Monika Płaczkowska z spółki bukmacherskiej.

Krótko o LVBET

Ów legalny bukmacher online działa na polskim rynku od kilku lat. Do dziś spółka zaangażowała się w ożywienie różnorakich dyscyplin i parunastu klubów sportowych. LVBET jest sponsorem głównym Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, a ponadto oficjalnym bukmacherem Wisły Płock, Stali Mielec i co więcej Widzewa Łódź.

Poza tym, „wszedł” w mecenat lokalnej transmisji spotkań CS:GO Esport Championship Series oraz na czas ESL Mistrzostw Polski All in Games Wisły Kraków.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę