Zakłady bukmacherskie za darmo

Zakłady bukmacherskie za darmo 1 Ciekawostki 2020

Sts w gronie oferujących zakłady bukmacherskie za darmo to już standard i promocja bukmacherska która chyba na stałe już będzie u tego bukmachera internetowego. Ale zobaczmy dokładnie co przygotował dla nowych graczy ten polski bukmacher internetowy.

STS

Najpopularniejszy w Polsce bukmacher nie mógł odstawać od innych w materii zakładów bukmacherskich za darmo. Jeśli ma się największą liczbę aktywnych graczy, to trzeba dawać im to, co najlepsze na rynku. Z taką myślą wyszedł STS i dał on przy rejestracji konta aż 25 złotych freebetu.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY STS >>
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

Jest to nic innego jak darmowe środki, które otrzymamy na konto bonusowe, jak tylko w pełni zarejestrujemy konto. Aby móc wypłacić otrzymane środki musi spełnić jednak pewne warunki. Nie są one wygórowane – trzeba dokonać trzykrotnego obrotu po minimalnym kursie kuponu 1.91.

Fortuna również w gronie rozdających freebety

Kolejny z potentatów na naszym rynku bukmacherskim. Fortuny – bo o nich mowa – również nie mogło zabraknąć na liście zakładów bukmacherskich za darmo. Jednak w przeciwieństwie do Sts-u, w Fortunie wygląda to nieco inaczej.

Każdy gracz, który dokona rejestracji u tego bukmachera otrzyma 2800 punktów na konto gracza. Odpowiada to dokładnie 20 złotym, a więc bez dwóch zdań można traktować to jako freebet. Warunki obrotu są najbardziej liberalne na całym rynku.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł za rejestrację + 125 zł darmowy zakład

Wystarczy dokonać jednokrotnego obrotu bez jakichkolwiek ograniczeń kursowych. Warto również zaznaczyć, że takie punkty możemy zbierać cały czas. Gdy tylko nasz kupon będzie wygrany, otrzymany dodatkowe punkty na nasze konto, a potem można wymieniać je po raz kolejny na darmowe kupony.

Totalbet rozdaje darmowe zakłady

Wśród legalnych bukmacherów oferujących zakłady bukmacherskie za darmo znalazł się również jeden z młodszych rynku – Totalbet. Istnieje on jako legalny bukmacher od 2018 roku, a już może poszczycić się rozdawaniem freebetów dla nowych graczy.

Oferuje on 10 złotych dla każdego, kto zdecyduje się założyć konto właśnie w Totalbet. Aby móc wypłacić otrzymane środki wystarczy postawić kupon solo lub kombi z minimalnym kursem 2.0 całego kuponu, oraz minimum 1.25 każdego zdarzenia. Należy zaznaczyć ze nie ma żadnego kryterium obrotu, ważny jest tylko typ kuponu oraz kurs.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Więcej na https://www.bet-line.pl/bonusy-bukmacherskie.html