Wystartowała LVBET.TV

Wystartowała LVBET.TV 1 Ciekawostki 2022

Bardzo dobrze Wam znany bukmacher działający w sieci LVBET bezustannie modernizuje swoją propozycję bukmacherską – tym razem o live streaming spotkań sportowych.

Otwarcie nowej witryny www (dla przypomnienia działa pod adresem www.lvbet.pl) pozwoliło na łańcuch perspektywy podobnie jak dla nas, jak i dla typujących.
Ciągle staramy się korzystać z przestrzeni do wcielania wszelkich nowości plus usprawnień, wzorem tego były ostatnio wprowadzone zakładki esportowe w odmianie na telefon.

LVBET uruchamia mecze live

Wprawdzie esport od jakiegoś okresu stanowi istotna z osi postępu LVBET, to nie skupiamy się wyłącznie na sportach elektronicznych, a wychodzimy naprzeciw postulatom również owych klientów, którzy wybierają zwykłe dyscypliny. Celowo dla nich pojawiła się dodatkowa nowiutka funkcjonalność – streaming zdarzeń sportowych.

Wprowadzenie streamingu meczy to następny krok w zakresie praktycznie jak największego otwarcia się na polskich graczy.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Na dziś modyfikujemy naszą działalność, wychodzimy naprzeciw pionierskim nurtom tudzież wprowadzamy technologiczne możliwości proponowane przez innowacyjne media, w konsekwencji by LVBET.PL nieustannie powiększał swoją działalność na rynku zakładów przez internet w Polsce – mówi Monika Płaczkowska, Sponsorship Manager LV BET.

Do dziś dnia streamy (albowiem właściwie potocznie zwana jest opcja obserwowania meczów w trakcie) z najciekawszych zdarzeń jakie można grać na zakładach stosowane były jedynie w przypadku esportu. Teraz to się zmieni.

Z tego powodu chcemy uatrakcyjnić naszym użytkownikom okres spędzony na stronie LVBET.PL. Przez co będą mogli na żywo monitorować każde mniejsze wydarzenia sportowe przystępne w naszej propozycji na naszej stronie do typowania meczów on line.
Pośród nich znajdziemy mecze m.in. tenisa stołowego, badmintona, czy e-piłki nożnej. Z czasem propozycja streamingowa będzie poszerzana o następne pojedynki czy dyscypliny.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Więcej o Esporcie na esport24.pl