Typowanie KSW oraz Fame MMA

Typowanie KSW oraz Fame MMA 1 Ciekawostki 2021

Decydując się na typowanie walk w klatce KSW, UFC czy MMA trzeba choć trochę mieć pojęcie o tym sporcie. Następnie warto dowiedzieć się gdzie można na przykład typować walki KSW czy Fame MMA w Polsce – a legalnych bukmacherów oferujących możliwość zakładów bukmacherskich na KSW/MMA/UFC jest dosłownie kilku.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Jako typujący mecze u bukmacherów online powinniśmy zawsze poszerzać nasze horyzonty jeśli chodzi o typowanie online. Zapewne wielu z Was lubi lub po prostu obstawiało walki bokserskie, ale ilu z Was obstawiało walki KSW ? No właśnie …

KSW – to niszowy sport?

Nie wiadomo skąd wielu typerów uważa, że walki KSW to niszowy sport. Nic bardziej mylnego? Znany był on tysiące lat temu. Co ważne – uprawia go mnóstwo ludzi na całym świecie! Oczywiście w Polsce jest to raczej niszowy sport ale z roku na rok zdobywa popularność dzięki takim ludziom jak Popek, Pudzian, Burneika, Różalski i inni. Mimo tego z pewnością niektórzy z nas mieli z nią styczność w szkole – po przez różne bójki czy walki z kolegami 😉 Włączając w to zakłady bukmacherskie to również nie widać tu zbyt wielu walki do typowania na tę dyscyplinę sportową.

Jeśli już mamy okazję obstawiać jakieś mecze to są to głównie te z gali jakie odbywają się co kilka miesięcy w Polsce.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł za rejestrację + 125 zł darmowy zakład

Typowanie KSW

Sami bukmacherzy nie przywiązują większej uwagi walkom KSW (choć powoli się to zmienia i niektórzy jak LVBET czy Fortuna zostają sponsorami poszczególnych gali walk KSW). To działa jedynie na wielką szansą dla nas samych, ponieważ dzięki temu możemy wygrywać typując walki KSW czy MMA.

Co możemy typować podczas walk?

Jak w wielu sportach jest to 12, a niekiedy nawet handicapy. Pole do popisu jest zatem spore jak na taki sport. Jeśli chodzi o to na co powinniśmy zwrócić uwagę typując walki w klatce to jest to i trudne i łatwe zadanie. Znajdziemy wiele polskojęzycznych stron internetowych, gdzie znajdziemy ciekawe informacje dotyczące walk oraz kondycji poszczególnych zawodników.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Oczywiście podstawą jest znajomość poszczególnych zawodników jak Pudzian, Popek, Burneika, Różalski. Którzy zawodnicy są lepsi, a którzy występują jako tło dla głównych walk w klatce. Jeśli choć trochę umiemy czytać między wierszami i analizować to mamy już więcej możliwości.

Tabele czy rankingi to również podstawowa znajomość. Znając te informacje już tworzymy pewnego rodzaju przewagę nad bukmacherem, dla którego KSW czy MMA a nawet UFC nie stanowi większego kłopotu podczas ustalania kursów.

Dzięki temu sami mamy możliwość obstawiania wysokich kursów. Warto zwrócić jednakże uwagę na fakt, że sport ten nie jest zbyt często wystawiany przez bukmachera do typowania online przez co mało kto z nas chce zagłębiać się w ten temat.

Być może gdyby Polska zajmowała wyższe lokaty w ogólnoświatowym rankingu to ta oglądalność i popularność byłaby o wiele wyższa. Wtedy jednak ciężko byłoby nam szukać wysokich kursów wartych grania. Póki co dla Nas typowanie walk KSW i stawianie na takich zawodników jak Popek, Pudzian, Burneika, Różalski może i stanowi raczej dodatek a niekiedy wyzwanie niżeli główne źródło dochodu w typowaniu zakładów bukmacherskich w internecie.

betfan-bonus-na-start