Promocje bukmacherskie bez depozytu

Promocje bukmacherskie bez depozytu 1 Firmy bukmacherskie 2023

Na stronach internetowych wszystkich liczących się w Polsce firm bukmacherskich możemy znaleźć różnego rodzaju pakiety promocyjne. Obok najpopularniejszych bonusów powitalnych, czyli zakładu bez ryzyka oraz bonusu od pierwszej wpłaty, możemy również skorzystać z tzw. freebetów, czyli darmowych zakładów.

Promocje bukmacherskie bez depozytu to jedna z form bonusu, z której możemy skorzystać przy zakładaniu konta u bukmachera.

W zamian za rejestrację na stronie internetowej firmy oferują darmowe środki na grę. Ten rodzaj bonusu dostępny jest wyłącznie dla nowych klientów. Środki mogą być przyznane również w formie punktów, za które możemy obstawiać kupony. Należy pamiętać, że dopiero po spełnieniu warunków obrotu, pieniądze możemy przenieść z konta bonusowego na depozytowe i dokonać wypłaty.

W zależności od bukmachera wspomniane warunki obrotu niekiedy znacząco się różnią. Warto je dokładnie prześledzić, zanim podejmiemy decyzję o skorzystaniu z bonusu.

Bonusy bez depozytu

Wśród legalnie działających firm w Polsce, promocje bukmacherskie bez depozytu znajdziemy w ofercie STS-u, Fortuny, Totolotka, LVbet oraz Totalbet. Najwyższą kwotę freebetu oferuje największy polski bukmacher, czyli STS.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

W zamian za rejestrację do dyspozycji otrzymujemy 25 złotych. Przyznana kwotę należy obrócić trzykrotnie z wymogiem minimum kursowego kupony ustalonego na 1,91. Na nieco mniej możemy liczyć u pozostałych bukmacherów.

Największy konkurent STS-u, czyli Fortuna oferuje nowym graczom 20 złotych na start. Co ciekawe i warte odnotowania ten bukmacher wymaga tylko jednokrotnego obrotu bonusu, którego musimy dokonać w ciągu 10 dni od aktywacji konta jednak bez żadnego wymogu kursowego.

Fortuna przyznaje freebet w formie punktów gracza Fortuna Klub Plus. Równowartość wspomnianych 20 złotych to 2800 punktów.

Bukmacher Totalbet proponuje klientom zakładającym konto darmowe środki na zakłady w wysokości 10 złotych. Jeżeli jednak zamierzamy zarejestrować się w tej firmie, warto sobie zadać nieco więcej trudu i poszperać w internecie w celu odnalezienia kodu promocyjnego.

Znajdziemy go zwykle na stronach branżowych poświęconych zakładom. Dlaczego to tak ważne? Okazuje się, że z kodem promocyjnym Totalbet, nasz freebet może być wart nawet 25 złotych. Podobnie jak u innych bukmacherów w Totalbet również obowiązują warunki obrotu.

W tym przypadku to jednokrotny obrót bonusem, na zakład pojedynczy lub kupon o kursie łącznym 2.0, złożony ze zdarzeń o kursie co najmniej 1,25.

Promocje na start to standard

Przeglądając strony internetowe buków, nie spotkamy niestety już firm oferujących promocje bukmacherskie bez depozytu w standardzie. Nie oznacza to jednak, że nie możemy się o nie starać przy zakładaniu konta. Przykładem tego są bukmacherzy Totolotek oraz LVbet.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

W popularnym Totolotku, dzięki wykorzystaniu kodu rejestracyjnego możemy liczyć na darmowe środki na zakłady o wartości 25 złotych. Warunkiem, oprócz użycia kodu przy założeniu konta gracza, jest konieczność dwukrotnego obrotu na kupony z minimum kursowym ustalonym na 2.0.

LVBet również umożliwia skorzystanie z darmowych środków w zamian za rejestrację. Aby je uzyskać, tu także przy zakładaniu konta, musimy posłużyć się kodem, gdyż w standardzie, LVbet darmowego bonusu nie oferuje. Z kodem, możemy liczyć na 20 złotych na grę.

Aby zagrać środkami bonusowymi, musimy obstawić kupon kombinacyjny złożony z minimum trzech zdarzeń, przy czym jedno z nich musi mieć kurs nie niższy niż 1.25, a łączny kurs kuponu nie może być niższy niż 2.5. Jeżeli uda nam się trafić, dodatkowo środki z wygranej podlegają warunkowi dwukrotnego obrotu. Zaliczane są wyłącznie kupony o kursie 2,0 z przynajmniej jednym zdarzeniem o kursie 1.5.

Promocje bukmacherskie bez depozytu 2 Firmy bukmacherskie 2023

Darmowe zakłady bez własnego wkładu pieniężnego to bardzo pożądana wśród grających forma premii. Należ więc spodziewać się, że z czasem również w pozostałych firmach oferujących zakłady wzajemne będziemy mogli liczyć na darmowe środki.

Warto nadmienić również, że darmowe zakłady możemy obstawiać również u bukmacherów, którzy oferują różnego rodzaju programy lojalnościowe, w których za aktywność na koncie zbieramy punkty, które z czasem można wykorzystać na grę.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje