Najlepsi bukmacherzy w Polsce

Najlepsi bukmacherzy w Polsce 1 Firmy bukmacherskie 2022

Próbujesz rozpocząć swoją przygodę z bukmacherką, ale przeraża Cię liczba bukmacherów i nie wiesz, na którego tak naprawdę się zdecydować?

Obstawianie zakładów bukmacherskich w naszym kraju cały czas jest na topie. Nic dziwnego że wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce działający online chcą przyciągnąć do siebie nowych klientów, lub tych, którzy zawiedli się na swojej poprzedniej firmie, w której typowali.

Wybór bukmachera

Przy wyborze bukmachera bardzo ważne jest wiele czynników. Musimy zwrócić uwagę na podstawowe kursy, promocje, bonusy, ich wymogi kursowe, a także warunki obrotu, całokształt oferowanych sportów. Jest tego naprawdę bardzo wiele.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Bukmacherzy w Polsce kuszą za to wysokimi wygranymi i bonusami sięgającymi nawet kilka tysięcy złotych. Na co zwrócić uwagę? Czym się kierować? Postanowiliśmy przedstawić listę pięciu najlepszych bukmacherów w Polsce. Mamy nadzieję, że artykuł ten rozjaśni nieco, u którego bukmachera z ręką na sercu można rozpocząć grę.

Miejsce 5 dla LVbet

U nas na piątym miejscu znalazł się bukmacher, który od niedawna funkcjonuje na polskim rynku. Powstał w 2016 roku i od tego czasu pnie się coraz wyżej we wszystkich zestawieniach najlepszych bukmacherów w Polsce. LVbet to przede wszystkim bardzo dobrze skrojona oferta na wiele dyscyplin sportowych. Od tych zimowych, przez sporty walki, aż do najpopularniejszych jak piłka nożna czy koszykówka.

Każdy znajdzie coś dla siebie, a patrząc na podstawie kursy, to są one porównywalne z tymi najlepszymi na rynku. Na uwagę zasługują także bonusy. Główny z nich, sygnowany nazwiskiem Kuby Błaszczykowskiego, czyli mistrzowski pakiet sportowy. Jest to możliwość uzyskania nawet 1500 złotych od pierwszych dwóch depozytów. Od pierwszego otrzymamy możliwość 1000 złotych a od drugiego aż 500 złotych w formie bonusu.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Aby to wypłacić wystarczy postawić kupon kombi z minimum trzema zdarzeniami – każdy po minimalnym kursie 1.25, a całego kuponu 2.5!

 

Miejsce 4 dla Betclica

Kolejny bukmacher, który od niedawna jest na naszym rynku, a dokładniej mówiąc od początku 2019 roku. Betclic jest tak naprawdę już bardzo doświadczoną firmą na naszym rynku, ponieważ funkcjonował on od wielu lat wcześniej, dopóki nie weszła w życie zaostrzona Ustawa Hazardowa w 2017 roku. Wtedy Betclic zniknął lecz nie na długo. W tym roku wrócił i już wskoczył do listy najlepszych bukmacherów w Polsce.

Aktualnie w naszym zestawieniu zajmuje miejsce tuż za podium. Jeśli chodzi o atuty Betclica to ma on najwyższy caschback na polskim rynku – nawet 500 złotych zakładu bez ryzyka! Polega to na tym, że nawet jeśli nie wejdzie nam kupon, otrzymamy środki z powrotem na nasze konto bonusowe.

Kolejnym atutem są promocje dla stałych graczy. Multi+, które jest świetne dla graczy lubiących postawić dłuższą taśmę. Im więcej mamy zdarzeń na kuponie, tym wyższy mamy dodatkowy procent do wygranej. Nawet do +50% przy minimum 13 zdarzeniach na kuponie!

Najlepsi bukmacherzy w Polsce 2 Firmy bukmacherskie 2022

Kolejną ciekawą promocją jest boost, czyli gwarancja najwyższego kursu na dane zdarzenie na rynku! Warte uwagi są również cashouty, które można aktywować nawet w trakcie trwania kuponu, a także betclic tv, w którym możemy obejrzeć najlepsze sportowe wydarzenia.

 

Miejsce 3 – podium dla Forbet

Czas na najniższy stopień podium. Wśród najlepszych bukmacherów w Polsce nie mogło zabraknąć również firmy Forbet. Istnieją od kilku lat, a już wkradli się do najlepszej trójki w kraju. Forbet zasługuje na uznanie przede wszystkim dzięki świetnej i kompleksowej ofercie.

Znajdziemy w niej większość sportów, co zadowoli nawet najbardziej wymagających graczy. Poza tym freebet w wysokości 20 złotych na urodziny gracza, oraz inne świetne promocje, takie jak bonus do 2000 złotych od trzech pierwszych depozytów. Forbet to również okazjonalne promocje jak grudniowy kalendarz adwentowy czy gra bez podatku na spotkania Ligi Mistrzów.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
2300 zł na konto w promocjach na start

 

Drugie miejsce Fortuny

Fortuna od wielu lat jest w ścisłej czołówce na polskim rynku, więc nie mogło jej zabraknąć w zestawieniu najlepszych bukmacherów w Polsce. Fortuna posiada kompleksową ofertę wliczając w nią praktycznie każdą dyscyplinę sportową.

Wyróżnia ich przede wszystkim strefa typera, w której każdy gracz może zasięgnąć porad od innych, bardziej doświadczonych graczy. Do tego dochodzi system punktowy, w którym otrzymujemy za każdy wygrany kupon odpowiednią ilość punktów, które możemy wymieniać na darmowe kupony. Na start otrzymujemy ich 2800, co odpowiada 20 złotym freebetu od Fortuny.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Wyróżnia ich również wymóg obrotu bonusem – jednokrotny bez jakichkolwiek wymogów kursowych. Dzięki tym wszystkim atutom, Fortuna zajęła drugie miejsce!

Zwycięstwo dla STS

Jedna z najpopularniejszych marek na polskim tynku bukmacherskim musiała znaleźć się w naszym zestawieniu na najwyższym stopniu podium- wśród najlepszych bukmacherów w Polsce.

Najlepsi bukmacherzy w Polsce 3 Firmy bukmacherskie 2022

Sts poza świetną ofertą na wszystkie niemal dyscypliny sportu posiada również najbardziej rozwinięta sekcję sportów wirtualnych i betgames. Są oni jedyną firmą, która posiada tak dobrze działającą sekcję E-sportu. Do tego trzeba dodać sts tv i sts pay, czyli najszybsze wypłaty na rynku i robi nam się najlepszy bukmacher na naszym rynku.

Nie można zapomnieć także freebetu w wysokości 29 złotych oraz nawet 1200 złotych bonusu od pierwszego depozytu!

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Najlepsi bukmacherzy w Polsce oferują transmisje meczów online