MŚ w piłce nożnej 2022 – powołania

MŚ w piłce nożnej 2022 - powołania 1 Ciekawostki 2023

Nadciąga sporymi krokami MŚ 2022, a już 20.10.2022 na Kongresie w Zakopanem możemy poznać pełną listę powołań na tenże turniej. Kto zdobędzie własną okazję, a kto będzie potrzebował obyć się smakiem? Jako pierwszy legalnie przyjmujący zakłady bukmacher na krajowym rynku akcentujemy ofertę zakładów bukmacherskich na powołania na MŚ!

Co najlepsze – zakłady można ze sobą spinać! Stworzony w tenże sposób kuponik da się śmiało potraktować jak własne osobiste „Fantasy Mundial” 😉 Niżej kilka krótkich opisów.

MŚ w piłce nożnej 2022 - powołania 2 Ciekawostki 2023

Desygnacja Kamila Grabary – 1.30
Po fenomenalnych występach w poprzednich kolejkach Ligi Mistrzów postać Kamila Grabary staje się obiektem coraz kolosalny pochwał w globalnej piłce. Młody Polak udowadnia własny wysoki pułap i daje Czesławowi Michniewiczowi coraz więcej argumentów, aby towarzyszyć Wojciechowi Szczęsnemu i Łukaszowi Skorupskiemu w kadrze bramkarzy. Czy golkiper FC Kopenhagi pojedzie na Mistrzostwa Świata? Na tenże moment wydaje się to niezwykle potencjalne!

Desygnacja Rafała Gikiewicza – 6.50
Bieżąco w krajowej kadrze nie ma chyba bardziej emocjonującej „sagi powołaniowej”, niźli taż z uczestnictwem Rafała Gikiewicza. Na co dzień występujący w Bundeslidze Polak utrzymuje wysoką formę, jednakże do owej czas nie była ona wystarczająca, ażeby wystąpić w narodowych barwach. Czy coś jeszcze może się zmienić? Dla sympatyków wysokich kursów jest to totalnie propozycja godna próby!

Desygnacja Tymoteusza Puchacza – 3.0
Obsada lewej strony obrony wydaje się być jedną z najwyższych bolączek krajowej kadry. Jednak Czesław Michniewicz najpewniej zdecyduje się na skorzystanie z jednego z nominalnych prawych obrońców, to prawdopodobnie trener chciałby w obwodzie mieć choćby jednego zawodnika występującego na owej pozycji na co dzień. Czy będzie to szansa dla Tymoteusza Puchacza?

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Zwrot za przegrany zakład do 1300 zł + 200 zł za wpłaty

 

Desygnacja Kamila Grosickiego – 1.70
Jednakże według dużo osób „Grosik” ma już najciekawsze lata za sobą, wciąż pozostaje jednym z najbardziej doświadczonych zawodników krajowej kadry, który z pewnością ma liczna wpływ na morale składu. Czy też sprawy okażą się rozstrzygające i trener zabierze do Kataru piłkarza Pogoni Szczecin?

Wyznaczenia na MŚto ewidentnie temat, który rozgrzewa krajowych kibiców, stąd szczególnie motywujemy do poinformowania swoich odbiorców o wystawionych przez nas zakładach. Kuponik stworzony z powołań może być nie wyłącznie wyjątkową zabawą, lecz i okazją na sukces dla owych, jacy akuratnie przejrzą naszego selekcjonera 🙂

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje