Kto wygra ME w piłce nożnej?

Kto wygra ME w piłce nożnej? 1 Obstawianie u bukmachera 2022

Jeszcze przed rozpoczęciem imprezy wielu ekspertów i typerów zastanawiało się kto ma największe szanse na wygraną na Euro 2020. Nie było w tym nic dziwnego, tym bardziej, że znaliśmy już układ grup i zespołów, które będą ze sobą grać.

Przed całą imprezą i pierwszym meczem było ciężko ocieniać kto faktycznie ma szanse na zdobycie tego tytułu. Zespoły większości państw zmieniły swoje szeregi i nie wiedzieliśmy do końca kogo możemy typować. Mimo wszystko to kto wygra ME w piłce nożnej typowało się oczywiście gospodarzy.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Gospodarze mają faktycznie dobry zespół. Zawodnicy, którzy go tworzą grają w najpopularniejszych europejskich klubach i radzą sobie naprawdę dobrze. Jednak reprezentacja to co innego. Drugim aspektem zaraz po umiejętnościach piłkarzy gospodarzy istnieje wątek marketingowy. Im gospodarz będzie się dłużej utrzymywał w turnieje, tym można liczyć na większe zyski.

Kto wygra ME?

Po pierwszych meczach możemy śmiało powiedzieć, że Francja gra faktycznie dobrze i nikt nie powinien być zdziwiony jeśli to właśnie gospodarze wygrają cały turniej. Warto dodać, że wśród bukmacherów również są typowani jako zwycięzcy. Kurs na Francję wynosi średnio 4-5. Szukając na polskich forach typów dotyczących tego kto ma największe szanse na wygraną Euro 2020 znajdziemy tuż za Francją Polskę.

Kto wygra ME w piłce nożnej? 2 Obstawianie u bukmachera 2022

Oczywiście wszystko jest możliwe. W końcu zespół Polski to również światowe nazwiska o które biją się największe kluby europejskie. Jednak po pierwszych meczach grupowych kibice są dosyć zawiedzeni postawą naszych graczy, a właściwie ich skutecznością.

Bardzo liczymy w końcu na Lewandowskiego czy Milika, których skuteczność nie jest na wysokim poziomie.

Zatem bój o to kto wygra ME w piłce nożnej to nadal temat otwarty. Do tego grona na pewno należy zaliczyć Niemców, którzy są między sobą zgrani i co prawda też nie zachwycają na poziomie grupowym, ale należy pamiętać, że ta drużyna rozkręca się z meczu na mecz. Pozostaje nam również Hiszpania, na którą również typuje wiele osób. Czy mają szanse powtórzyć sukces? Chcąc jednak typować to kto wygra Mistrzostwa Europy w piłce nożnej wydaje się, że najlepszym typem byłoby wybranie Francji po dość wysokim kursie.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje