Konkurs w obstawianiu meczów

Konkurs w obstawianiu meczów 1 Ciekawostki 2022

Legalnie działający bukmacher działający w sieci Superbet włączył nowiutką edycję w całości darmowej gry SuperGame.
Wersja pod nazwą SuperGame Jackpot jest dedykowana kibicom Ekstraklasy piłki nożnej. Do zdobycia co tydzień minimum 50 000 zł, a liczba niniejsza może z każdą rundą rosnąć o nastepne 25 000 pln. Wystarczy akuratnie rozszyfrować faktyczne wyniki spotkań Ekstraklasy.

Superbet.pl to numer 1 naszego rynku zakładów wzajemnych w odmianie rozgrywki „free to play”. Są to rozgrywki, jakie nie potrzebują wpłaty, bądź postawienia stawki. Grający nie ponosi wobec tego ani grama niebezpieczeństwa związanego z rejestracją u bukmachera, ma za to szansę zdobycia znacznej kasy oraz zapewnioną doskonałą zabawę.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Zwrot za przegrany zakład do 1300 zł + 200 zł za wpłaty

 

Konkurs w Superbet

Innowacyjna konwencja to zabawa kumulacyjna, gdzie deficyt kluczowej wygranej w jednej rundzie będzie potęgował emocje w następnej! W ubiegłej kolejce Super Game padła rekordowa dotychczas wygrana – jeden typer zwyciężył 40 000 złotych w gotówce.
Tak znaczna kwota była właśnie efektem kumulacji związanej z brakiem rozstrzygnięcia w uprzedniej kolejce. Wygranych nie było, bowiem spotkanie Brazylia vs Argentyna został przerwany i co więcej nierozstrzygnięty.
W nowiuteńkim Super Game Jackpot kumulacja innymi słowy w zasadzie potężne nagrody pieniężne w tej absolutnie darmowej rozgrywce, będą w dużej mierze częstszym wydarzeniem.

Jedynie w tym roku Superbet w grach free to play ofiarował graczom zarejestrowanym w swoim serwisie premie na ogólną sumę blisko 8 milionów złotych! W szczególności te działania powodują trwałe zdobywanie przez spółkę kolejnych, zadowolonych graczy plus pościg za konkurencją ze ścisłej czołówki.

Konkurs w obstawianiu meczów 2 Ciekawostki 2022

Skądże więc zmiana sztandarowego formatu?

„W Superbet nie tolerujemy monotonność oraz cały czas odnawiamy swoje rozwiązania. Kumulowanie wygranych w zestawieniu z obstawianiem zdarzeń dla rozrywki „najfajniejszej ligi świata” powinno dalej silniej elektryzować klientów, jacy coraz częściej preferują naszą propozycję. Ujawnię także, iż sporadycznie do puli wygranych wchodzić będą bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe. Póki co jest to jednak niespodzianka.” – powiada Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet w Polsce.

SuperGame Jackpot oraz Ekstraklasa to zapewne właściwe połączenie także zważywszy na ciekawą propozycję sztampowych zakładów bukmacherskich na www.superbet.pl.

Przetestuj SuperKursy plus SuperBets

Bukmacher w ofercie „SuperKursy” proponuje zakłady na najwyższą klasę meczy piłkarskich z marżą 0%! Na jakikolwiek mecz Ekstraklasy osiągalna jest również obfita oferta SuperBets, innymi słowy kilka zakładów w obszarze jakiegoś wydarzenia. Wielbicieli zakładów na żywo zaintryguje pewnie bonus 50% cashback na mecze Ekstraklasy.

Nowa edycja rozgrywki dostępna jest już na www.superbet.pl dodatkowo w najfajniejszej w Kraju aplikacji na telefon Superbet.

Ekspertów typy na Ekstraklasę znajdziesz na stronie obstawianie.net

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Zwrot za przegrany zakład do 1300 zł + 200 zł za wpłaty