Jak obstawiać mecze

Jak obstawiać mecze 1 Obstawianie u bukmachera 2022

Skuteczne obstawianie zakładów sportowych u bukmacherów to wbrew pozorom bardzo trudne zadanie, wymagające od grającego ogromnej wiedzy. Jednak spora rzesza grających (nieoficjalne dane mówią o około 10 do 20 procent typerów) regularnie wygrywa i traktuje grę u bukmacherów jako dodatkowe, a nawet główne źródło utrzymania.

Żeby móc dołączyć do tego grona, w naszej przygodzie z bukmacherką, musimy pamiętać o podstawowych regułach gry. Najważniejsze zasady obstawiania meczy spróbujemy przybliżyć poniżej. Pamiętajmy, że nie istnieje żaden stuprocentowy system gry u bukmacherów.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Chociaż w internecie można znaleźć ich mnóstwo, musimy wiedzieć, że niezależnie od tego, jaką strategię w grze obierzemy, podstawą każdego systemu są dobre typy. W ich wyborze pomóc nam może podstawowa wiedza, jak obstawiać mecze i jakie zasady obstawiania meczy stosować, aby zwiększyć swoje szanse na sukces.

Jak obstawiać u bukmachera?

1. Staramy się obstawiać mecze i zdarzenia tych dyscyplin sportowych, na których najlepiej się znamy. Jeżeli czujemy się mocni, na przykład w siatkówce to gramy ją jak najczęściej bazując na naszej wiedzy.

2. Jeżeli już o wiedzy mowa, to bardzo ważne jest, aby cały czas ją pogłębiać. Być na bieżąco z aktualną sytuacją drużyn, zawodników czy rynkiem transferowym.

3. Unikamy gry kuponów złożonych z wielu zdarzeń tzw. akumulatorów. Szanse trafienia takiego kuponu są naprawdę niewielkie i z reguły jest to najszybsza droga do bankructwa gracza, czyli utraty wszystkich środków przeznaczonych na grę.

betfan-bonus-na-start

4. Jasno określamy swe cele w grze. Bez tego ani rusz. Określamy ramy czasowe gry (tydzień, miesiąc) i zakładamy cel. Na przykład oczekujemy 5-procentowego zysku w ciągu miesiąca. Jeżeli określony cel osiągniemy przed upływem założonego czasu, warto przerwać grę, odpocząć, poświęcić czas na inne zainteresowania a do obstawiania wrócić wraz z rozpoczęciem kolejnego cyklu gry.

5. Jasno ustalamy wysokość naszego bankrollu, czyli środków przeznaczonych na zakłady w przyjętym przez nas wcześniej przedziale czasowym.

6. Zasady obstawiania meczy dotyczą również wyboru typów o odpowiedniej wartości kursu. Z reguły powinniśmy typować zdarzenia o takim kursie, który da satysfakcjonującą wygraną po właściwym oszacowania ryzyka.

Z reguły wiadomo, że gra meczy na kursie niższym niż 1.4, jest mało skuteczna, gdyż ryzyko porażki w stosunku do potencjalnej wygranej jest nieopłacalne. Warto wspomnieć, że osoby profesjonalnie zajmujące się typowaniem wyników sportowych zwykle gra na kursach w przedziale 1.8 – 2.5.

7. Jeżeli już mowa o kursach musimy pamiętać, że bukmacher też się myli. I to bardzo często. Więc jeżeli, z naszej wiedzy i analizy tak wynika, nie bójmy się grać typów o wyższym kursie.

8. Na naszych kuponach starajmy się grać mecze o dużej wadze sportowej. Mniejsze wtedy ryzyko odpuszczenie czy gry nie do końca na 100 procent.

9. Pamiętajmy, że sport nie jest do końca czysty, a wyniki niektórych spotkań mogą być ustalone na długo przed tym, nim zabrzmi, przysłowiowy pierwszy gwizdek. Dotyczy to zwłaszcza rozgrywek w niższych ligach oraz spotkań w końcówce sezonu.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

10. Po przerwie w rozgrywkach czy na początku sezonu forma zawodników i drużyn może być niewiadomą więc i ich wyniki nieprzewidywalne.

11. Unikajmy gry na mecze derbowe. Rządzą się swoimi prawami i niejednokrotnie drużyna zajmująca dużo niższą pozycję w tabeli może sprawić niespodziankę.

12. Niezwykle ważne zasady obstawiania meczów to także umiejętność zachowania zimnej krwi i trzymania nerwów na wodzy. Zarówno w przypadku wygranej, jak i przegranej. W razie porażki natychmiastowa chęć odegrania się najczęściej prowadzi do katastrofy. Podobnie jest w przypadku wygranych. To, że akurat mamy dobry okres nie oznacza, że będzie on trwał cały czas. Popadanie w hurra optymizm z reguły kończy się bolesnym upadkiem, z którego czasem trudno się otrząsnąć.

13. Nie ma typerów nieomylnych którzy zawsze wiedzą jak obstawiać mecze u bukmachera. Nauczymy akceptować się przegrane, bo są one nieodzowną częścią gry. Tylko zachowanie dystansu i trzymanie się wcześniej założonego planu pozwoli nam na odniesienie sukcesu i osiągnięcie wyznaczonego celu.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA STS LV BET SUPERBET
600zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3000zł za wpłatę
+ 20zł bez depozytu
1300złCashback
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 7/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2100 zł do 1500 zł do 3000 zł do 200 zł