Jak grać u bukmachera by wygrywać

Jak grać u bukmachera by wygrywać 1 Obstawianie u bukmachera 2023

Wielu z nas zastanawia się, czy możliwe jest regularne wygrywanie w zakładach bukmacherskich tak, aby gra przynosiła stały profit. Chociaż statystyki dla graczy są zdecydowanie niekorzystne (według różnych źródeł, tylko około 10 procent grających jest na tak zwanym plusie) istnieją sposoby, aby z zakładania się czyli gry u bukmachera uzyskiwać stały dochód.

Metod i systemów gry u bukmachera jest bardzo wiele. Jedne sprawdzają się lepiej inne gorzej, ale obojętnie jaką drogę obierzemy, tak naprawdę ważne są dobre typy. Zatem jak grać u bukmachera, by wygrywać? Poniżej przedstawiamy kilka z bardziej popularnych systemów gry:

1. Gra singli stałą stawką

Chyba najbardziej racjonalny system gry, polegający na typowaniu pojedynczych zdarzeń sportowych najczęściej dwu drogowych (czyli takich, w których nie występuje remis, na przykład siatkówka). Jeżeli posiadamy odpowiednią wiedzę z danej dyscypliny i skuteczność naszych typów sięga powyżej 60 procent, to grając stałą stawką na zdarzenia sportowe o kursie około 2.0-2.8 to w dłuższej perspektywie czasu jesteśmy na plusie.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Załóżmy, że obstawiamy dziesięć zdarzeń o kursie 2.0 za stałą kwotę 100 zł na mecz. Inwestujemy łącznie 1000 zł. Trafiamy sześć spotkań na dziesięć. Nasz przychód wyniesie 1200 zł, czyli na czysto 200 zł.

Oczywiście przy zakładaniu się należy, brać pod uwagę obowiązujące opłaty od wygranej (podatek) dlatego przed postawieniem zakładu trzeba sprawdzić, czy wygrana netto jest na pewno podwojeniem kwoty, którą stawiamy. Innym sposobem jak grać u bukmachera, by wygrywać, jest tak zwana progresja i jej modyfikacje.

2. Progresja

Najbardziej popularna z tego systemu to progresja na remisy. Każda nawet najlepsza drużyna w trakcie długiego zazwyczaj sezonu remisuje kilka spotkań. Gra progresją polega na typowaniu remisu danej drużyny aż do skutku, przy czym przy każdym nietrafionym typie podwajamy stawkę.

Na przykład, stawiamy dwa złote na remis drużyny x . Jeśli remis nie padnie, w następnym spotkaniu stawiamy cztery złote na remis tej samej drużyny. Jeżeli ponownie spotkanie nie zakończy się remisem, w trzecim spotkaniu stawiamy 8 złotych. Załóżmy, że drużyna remisuje.

Kurs powyżej 3.0. Otrzymujemy 24 złote, co przy postawionych łącznie 14 złotych daje nam zysk netto 10 zł. Progresję można również stosować na inne sposoby, grać na porażkę faworyta, dla przykładu Realu Madryt. Zazwyczaj kurs ustalony na to, że Real polegnie, jest stosunkowo wysoki, a przecież w całym sezonie doznaje około 7-8 porażek.

betfan-bonus-na-start

Grając progresję, trzeba być jednak niezwykle ostrożnym, gdyż ryzyko utraty funduszy jest spore (dla przykładu drużyna może trafić serię nawet 20 spotkań bez remisu). Istnieje co najmniej kilka modyfikacji gry progresywnej, jednak należy pamiętać, że jeżeli zdecydujesz się na ten system, musisz mieć po pierwsze spory kapitał i nerwy ze stali i wykazywać się cierpliwością.

Pamiętajmy również, że w praktycznie każdym typie progresji stawki rosną lawinowo, co może zagrażać naszemu budżetowi przeznaczonemu na grę. Jeśli progresja Cię przeraża i nadal zastanawiasz się jak grać u bukmachera by wygrywać, możesz spróbować bezpieczniejszej modyfikacji progresji jaką jest :

3. Ciąg Fibonacciego

Jest metodą gry, będącą właściwie modyfikacją progresji, jednak dużo bardziej bezpieczną pod kątem ryzyka bankructwa. Istota polega na tym, że dobór stawek, którymi gramy określa się ta, że nasza aktualna stawka na zakład jest sumą dwóch poprzednich stawek.

Dla przykładu zaczynamy od 2 zł, grając na zdarzenie o kursie około 3.0. Jeśli nie trafimy następny zakład o tym samym kursie gramy za 4 zł. Jeżeli ponownie nasz typ będzie błędny gramy trzecie spotkanie za 6 złotych (suma 2 złote mecz pierwszy i 4 złote mecz drugi).

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Jeżeli trafimy, zyskujemy 18 zł,  co po odjęciu włożonych stawek w wysokości 12 złotych daje nam zysk netto 4 złote.

By wygrywać trzeba grać

To tylko niektóre, wybrane sposoby gry w zakłady bukmacherskie. Istnieje ich znacznie więcej, jak na przykład system Kellego czy Labourche, które przeznaczone są dla bardziej zaawansowanych graczy. 

Jak grać u bukmachera, by wygrywać ? Można skorzystać z jednego z opisywanych systemów bądź wgłębić się w systemy bardziej zaawansowane. Możecie również korzystać z tak zwanych płatnych typów. Czyli płacimy komuś za to, że będzie nam dostarczał typy na dany dzień.

Pamiętajmy jednak, żeby dokładnie sprawdzić osoby, czy firmy oferujące płatne typy, gdyż na rynku, w tej branży sporo jest nierzetelnych osób.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje