Fortuna a KSW

Fortuna a KSW 1 Obstawianie u bukmachera 2022

Legalny bukmacher online Fortuna oraz Organizacja KSW (organizacja MMA), zapoczątkowały współpracę. A to znamionuje typowanie walk KSW u owego bukmachera.
Parafowany 2-letni kontrakt obejmuje dowolne starcia w klatce KSW zaplanowane na 2020 i 2021 rok.

Na dowolnej gali logo Fortuny będzie widoczne przy zdarzeniach organizowanych przez Federację KSW. Bukmacher stworzył dla amatorów MMA rozliczne bonusy, quizy a także zakłady specjalne, które znajdziecie w oficjalnych kanałach Fortuny.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Typuj KSW z Fortuną

Nieprzerwane rozszerzanie partnerstw w biznesie jest dla nas fundamentalne w rozwoju nie wyłącznie samej Federacji KSW, ale i całej dyscypliny sportowej. Niezwykle się cieszę, że do grona sojuszników przystąpił lider zakładów sportowych w Polsce, który będzie nam asystować nie wyłącznie na rynku polskim, ale także przy naszych zewnętrznych wydarzeniach.

„Bardzo cieszę się z podjętej współpracy a także posiadam wiarę, że doda ona obu organizacjom multum satysfakcji.” – odpowiada Martin Lewandowski, dyrektor Federacji KSW.

Podpisanie układu z Federacją KSW było dla nas oczywistą decyzją. Od długiego czasu monitorujemy spory wzrost zainteresowania zakładami bukmacherskimi na KSW, które mamy w ofercie.

KSW to poważana a co więcej wyjątkowo szeroko rozpoznawalna organizacja w świecie sportów walki, wobec tego wierzymy, że za sprawą tej współpracy Fortuna utwierdzi się na pozycji bukmachera głównego wyboru dla wszelkich fanatyków MMA i dotrze do coraz to liczniejszej gromady ludzi obserwujących jakiekolwiek wydarzenie prowadzone przez Federację KSW.

Już dziś oferujemy największą liczbę zakładów przed walką i live w Polsce na wszystkie najistotniejsze gale na świecie, a mogę zaręczyć, że począwszy od KSW 53 nasza działalność produktowa a także marketingowa będzie dalej bardziej intensywna. – powiedział Konrad Komarczuk CEO Fortuny.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

KSW (Konfrontacja Sztuk Walki)

To najbardziej sławna organizacja MMA (ang. MMA – Mixed Martial Arts) na starym kontynencie a także jedna z w najwyższym stopniu słynnych na świecie. To współcześnie dodatkowo wtóre obok Tour de Pologne polskie wydarzenie sportowe, rozpoznawane na świecie.

Na 52 galach zorganizowanych przez KSW w Polsce, Anglii i Irlandii walczyło ponad 300 zawodników.
KSW od 16 lat stanowi historię europejskiego MMA, przygotowując w najwyższym stopniu rozpoznawalne gale MMA na starym kontynencie. Federacja upowszechnia dyscyplinę oraz kształtuje jej sportowe sławy.

Ostatnio Firma święci spore sukcesy: urządziła na przykład drugą na świecie galę MMA odnośnie do frekwencji – KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym w Warszawie, wówczas to sprzedano 57 766 biletów, a dodatkowo ponadprzeciętne gale za granicami Polski – w Irlandii, Chorwacji bądź Anglii.

Typuj w Fortunie bo warto !

Fortuna to legalnie funkcjonująca spółka branży bukmacherskiej, wchodząca w zestaw firm zależnych od Fortuna Entertainment Group, dużej grupy w Europie Środkowej organizującej zakłady sportowe.

W naszym Kraju ów legalnie działający bukmacher internetowy organizuje działalność w kanale w necie na www.efortuna.pl oraz w aplikacjach mobilnych na Android oraz iOs oraz w najliczniejszej w Polsce sieci (liczącej przeszło 500) Punktów Przyjmowania Zakładów.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Przewidywania na KSW odnaleźliśmy przykładowo na: www.obstawianie.net