Bukmacherzy bez dowodu?

Bukmacherzy bez dowodu? 1 Firmy bukmacherskie 2022

Bukmacherzy bez dowodu – jeśli chcesz skorzystać z ich usług musisz wiedzieć jedno: w Polsce to możliwe. Każdy legalny operator będzie wymagał od Ciebie posiadania tego dokumentu jeśli chcesz grać sporo i długo.

Zabawę w zakładach bukmacherskich mogą rozpocząć wyłącznie pełnoletni użytkownicy, a skorzystanie z serwisów internetowych będzie wymagało rejestracji. Jeśli więc szukasz bukmacherów bez dowodu to ich serwisy proponujemy niżej. 

Wszyscy bukmacherzy w Polsce, zarówno ci stacjonarni, jak i internetowi, muszą uzyskać odpowiednią licencję. To właśnie oficjalne zezwolenie sprawi, że możesz stawiać swoje szczęśliwe kupony bez ryzyka łamania prawa, a więc i bez ryzyka kary finansowej.

Jednym z ważniejszych  obowiązków jest rejestracja użytkowników. Bukmacher bez dowodu nie ma więc możliwości funkcjonowania na hazardowym rynku – choć powoli się to zmienia i firmy bukmacherskie jak STS czy Fortuna oferują już grę bez potrzeby przesyłania skanu dowodu osobistego.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Jak rozpocząć stawianie kuponów bukmacherskich?

Po pierwsze – wybierz bukmachera. U stacjonarnych operatorów masz dość łatwo, bo jeśli skorzystasz z oficjalnych punktów bukmacherskich będzie oznaczało to ich legalność. Online zaś możesz szukać, wchodzić na stronę każdego z nich i sprawdzać formalności.

Możesz też skorzystać ze spisu internetowych bukmacherów, który udostępnia Ministerstwo Finansów. To właśnie ten urząd wydaje odpowiednie zezwolenia, a więc dostaniesz tam zawsze aktualną listę legalnych bukmacherów online.

Zagranie w serwisie internetowym każdego bukmachera rozpoczniesz od rejestracji. To krótki formularz, w którym będziesz musiał podać swoje podstawowe dane osobowe. Nie wystarczy imię i nazwisko. Będziesz musiał też podać swój adres, zarówno zamieszkania, jak i e-mail.

Do tego wpiszesz swój numer telefonu. Jeśli skorzystasz z tymczasowej rejestracji to zazwyczaj będzie tyle. Pełna aktywacja konta gracza będzie wymagała dodatkowo podania swojego numeru konta bankowego oraz skan dowodu osobistego.

Oczywiście może być to równie dobrze zwykłe zdjęcie wykonane telefonem, aby tylko było czytelne. To na podstawie numeru konta i skanu dowodu tożsamości bukmacher zweryfikuje Twoje konto. Wszystkie przekazane dane pozostaną wyłącznie u operatora, a więc nie dostaną się w niepowołane ręce.

Co typować w zakładach bukmacherskich?

Po pozytywnej weryfikacji i aktywacji konta będziesz mógł rozpocząć stawianie swoich szczęśliwych kuponów. Polscy legalni bukmacherzy oferują bardzo szeroki wybór dziedzin sportowych, ale też i innych. Wśród zakładów specjalnych możesz obstawiać między innymi wydarzenia dotyczące wydarzeń kulturalnych, religijnych, politycznych czy nawet programów telewizyjnych.

Bukmacherzy bez dowodu? 2 Firmy bukmacherskie 2022

Każdy operator oferuje różne kursy, od których zależy wysokość Twoich wygranych. Możesz też liczyć na wiele promocji i bonusów. To dzięki nim masz szansę na postawienie większej ilości kuponów, ale też na podwyższenie ich wygranych.

Typowanie zakładów bukmacherskich możesz traktować jako przygodę i obstawiać wydarzenia na chybił-trafił. Możesz też się do tego przygotowywać, a tym samym zminimalizujesz ponoszone ryzyko. Jeśli nie masz głowy to analizy zawsze możesz skorzystać z typów dnia, typów na jutro i innych. Dzięki sieci non stop masz dostęp do wielu podpowiedzi, zarówno ekspertów z branży, jak i innych typerów.

Niezależnie od tego, gdzie chcesz postawić kupon zawsze jednak będziesz musiał być zarejestrowanym graczem, a to będzie oznaczało, że będziesz musiał się zarejestrować.

Bukmacherzy bez dowodu, czyli zagraniczni operatorzy

Jeśli nie posiadasz dowodu osobistego, ale masz inny dokument tożsamości możesz skorzystać z serwisów bukmacherów zagranicznych. Rejestrując się do ich serwisów często wystarczy paszport, a Ty dzięki temu będziesz mógł zostać oficjalnym typerem.

To rozwiązanie, ale wyłącznie dla tych, którzy pozostają poza granicami kraju. Dlaczego? Bo każdy legalny bukmacher w Unii Europejskiej musi dodatkowo postarać się też o licencję polską. Jeśli tego nie zrobi – jego usługi będą niezgodne z obowiązującym prawem. Nie warto więc narażać się na możliwości kar finansowych, bo w takiej sytuacji świetna zabawa w bukmacherkę zmieni się w duży problem.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje