Bonus za założenie konta u bukmachera

Bonus za założenie konta u bukmachera 1 Ciekawostki 2022

Zakłady bukmacherskie są często kojarzone z bezsensownym wydawaniem pieniędzy, a wszystko zależy od naszego szczęścia. Nie jest to jednak tylko gra oparta na losie i wszystko zależy od naszej wiedzy na temat zakładów.

Aby się o tym przekonać wielu bukmacherów daje nam możliwość obstawiania bez ryzyka utraty pieniędzy, dając nam możliwość uzyskania bonusu za założenia konta u danego bukmachera. Nie są to może jakieś duże kwoty, jednak w zupełności powinny wystarczyć aby dać nam szansę zaznajomienia się z systemem funkcjonowania zakładów bukmacherskich.

Jak więc zacząć grać u bukmachera?

Chcąc rozpocząć swoją przygodę z zakładami, na początku powinniśmy zorientować się na jakich stronach internetowych możemy dokonywać zakładów, czy są to mecze piłki nożnej, siatkówki czy może zawody e-sportowe.

Możliwość jest wiele, więc warto znaleźć miejsce gdzie możemy obstawić wydarzenia, którymi się interesujemy. Tutaj też warto zwrócić uwagę na sam proces rejestracji na platformach bukmacherskich, ponieważ możemy (przynajmniej na niektórych z nich) uzyskać bonus za założenie konta u bukmachera, który możemy uzyskać na dwa sposoby.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Pierwszym z nich jest zarejestrowanie się przez tzw. „reflink”, czyli link który może podesłać nam znajomy lub możemy go znaleźć w sieci na stronach osób regularnie obstawiających mecze lub na ich kanałach na YouTube.

Po co umieszczają tam linki?

Ponieważ dzięki nim po naszej rejestracji oni też otrzymują bonusy za naszą rejestrację. Po kliknięciu linku postępujemy zgodnie z instrukcją rejestracji, po której zakończeniu zwykle do kilku dni na nasze konto powinien wpłynąć bonus (uwaga, niektóre strony wymagają wcześniejszego depozytu konkretnej sumy na naszym koncie aby przydzielono nam bonus, warto jest się więc temu przyjrzeć).

Drugim sposobem jest wpisanie unikalnego kodu podczas rejestracji, dzięki któremu otrzymujemy nasz bonus na start. Ważne aby nie pomylić się przy przepisywaniu kodu, ponieważ wtedy nasz bonus nie zostanie nam przyznany.

Co dalej?

Kiedy już założyliśmy konto i otrzymaliśmy nasz bonus za założenie konta, możemy przystąpić do obstawiania danych wydarzeń.

Bonus za założenie konta u bukmachera 2 Ciekawostki 2022

Zwykle mamy możliwość dokonania zakładu nie tylko w oparciu o to, jaki wynik meczu zakładamy. Można też obstawiać kto strzeli następnego gola, ile punktów zdobędą łącznie obie drużyny koszykarzy w danej kwarcie, która drużyna rozpocznie mecz lub ile rzutów wolnych zostanie wykonanych podczas trwania całego meczu. Obstawić więc można praktycznie wszystko, dlatego ciężko czasem podjąć decyzję który zakład ma sens, a który nie.

Jak możemy najlepiej wykorzystać nasz bonus?

Ze względu na to, iż wynosi on zwykle od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych najlepiej podzielić go na nieco mniejsze części, a nie obstawiać wszystko na jedno wydarzenie. Pamiętajmy też, że nawet jeśli coś wydaje nam się pewne, to jednak zawsze możemy przegrać i nie warto inwestować zbyt wiele na raz, szczególnie gdy temat zakładów bukmacherskich jest nam jeszcze obcy.

Dzieląc nasz bonus na części minimalizujemy ryzyko utraty pieniędzy i jednocześnie przez większą ilość zakładów zdobywamy więcej doświadczenia, dowiadujemy się na co warto obstawiać, a na co niekoniecznie. Warto też przeczytać przynajmniej kilka artykułów o obstawianiu, ponieważ da nam to informacje jakie pierwsze zakłady będą dla nas najbardziej korzystne.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

A co jeśli wykorzystam już bonus?

Wtedy możemy wpłacić pieniądze na nasze konto i kontynuować naszą przygodę z zakładami bukmacherskimi, albo wykorzystać bonus za założenie konta u bukmachera, a konkretnie reflink, który możemy wysłać naszym znajomym i wprowadzić ich w świat zakładów bukmacherskich, przy okazji zgarniając kolejny bonus na nasze konto, poza tym w kilka osób można przeanalizować o wiele więcej wydarzeń, dzięki czemu mamy większe szanse na znalezienie zakładów wartych obstawienia.

Mam nadzieję, że artykuł okazał się pomocny i pokazał, że nie trzeba od razu wydawać pieniędzy aby zacząć przygodę z bukmacherką. Pozostaje mi tylko życzyć szczęścia i dobrej zabawy.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
210zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 3000 zł do 1000 zł do 1200 zł